Sugar Mommy, genellikle yaşça büyük, maddi olarak güçlü kadın tarafından genç erkeklere sağlanan maddi destek, lüks hayatın yaşandığı ilişki türünü ifade eder.

Bu makalede, kavramının ne olduğunu, ilanlarının önemini, Türkiye’de bu profillerin nasıl yaygınlaştığını ele alacağız. Sizde aklınıza takılan ne varsa ajansın iletişim numarasını arayarak soru sorabilirsiniz.

Şeker Annenin Anlamı Ne Demek?

Sugar anne genellikle orta yaşlı, yaşça büyük kadın tarafından genç partner yada babye maddi destek sağlanması anlamına gelir. Bu tür ilişkilerde, mommyler genellikle genç partnerine lüks yaşam tarzı sunabilir.

Ayrıca seyahat düzenler, hediye alır hatta bazen maddi desteğin yanı sıra kariyer, eğitim fırsatları sağlayabilir. Kısa yoldan para kazanmak isteyenler kendisinden yaşça büyük hanımlara yatak partneri olarak hizmet verir.

Türkiyede Sugar Mommylerin İlan Özellikleri

Yaşlı kadınların ilanları, babylerin ilgisini çekmek, uyumlu ilişki kurmak isteyenlere göre önemlidir. Eğer iddialı profil yayınlayabilirseniz bir çok mommynin dikkatini çekebilirsiniz.

Üyenin kriterlerini belirlemesine yardımcı olurken, aynı zamanda genç erkeklerin kendilerini tanıtmasına, fırsat tanıyacaktır. Ayrıca ilan yayınlayan üyenin dikkat etmesi gerekenler şunlardır;

Dikkat Çekici Özgün Olmalı

Başlık, hesabınızın dikkat çekmesini sağlamak için önemlidir. Kendinizi en iyi şekilde ifade eden, özgün, ilgi çekici bir başlık seçmek önemlidir.

Kendinizi Tanıtan İlgi Çekici Detaylar Ekleyin

Açıklama kısmında kendinizi tanıtın, şeker annenin ilgisini çekecek detayları ekleyin. Hangi özelliklere ve deneyimlere sahip olduğunuzu belirtin, neden size ilgi duyması gerektiğini vurgulayın.

Fotograf Yayınlayarak Güven Sağlayın

Profilinizdeki ilanınıza uygun, güvenilirlik sağlayan fotoğraflar eklemek önemlidir. Hem çekici hem de iddialı imaj yansıtan seçmeye özen gösterin.

Maddi Duygusal İhtiyacınızı Belirtin

Sayfanızda beklentinizi açıkça belirtmek önemlidir. Maddi, duygusal ihtiyacınızı net şekilde ifade ederek, potansiye mommy adayına ne tür ilişki aradığınızı, neler sunabileceğinizi gösterin.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.