Arkadasilan.net ailesi olarak 8 senedir üyelerimize kaliteli hizmet vererek sektörün önde gelen ajanslarından olduk. Sizde sitemiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi bizden ve müşteri temsilcilerinizden öğrenebilirsiniz.

Son zamanlarda adaylarımızın mağduriyetine sebep olan sahte ajanslardan sizi kurtarmak için size kayıt imkanı sağlıyoruz. Bizden hizmet alan ya da hizmet almak için başvuruda bulunan müşterilerimizin kişisel bilgileri (adı soyadı, telefon numarası gibi) müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın aksi yönde talimatı olmadığı takdirde, hiç bir suretle kaydedilmemektedir.

Bilgilerini tarafımızdan kaydedilmesini isteyen müşterilerimizin ise bilgileri kesinlikle dijital ortamda saklanmamaktadır. Bu sebeple hacker, virüs, gibi kötü yazılımlarla bilgilerinizin ele geçirilmesi imkansızdır. Sizin için gizlilik ne kadar önemliyse emin olun bu konuya biz sizden daha fazla dikkat ediyoruz.

Sizden beklentimiz sadece müşteri memnuniyeti eğer bunu sağlarsanız güvenilir hizmet veren jigolo sitesi size para kazandırmaya devam eder.

Siteye Kayıt Olmak İsteyen Üyelerde Aranılan Özellikler

 • Müşterilerimiz ve çalışanlarımız arasında yaşanan tüm anlar gizli kalır.
 • Hijyen olmazsa olmazımızdır.
 • Kesinlikle korumasız cinsel ilişkiye girilmez.
 • Müşterilerimizin her fantezisi bizim için görevdir.
 • Güvenlik sebebiyle ilk buluşmalar kamuya açık bir yerde gerçekleştirilir.
 • Hizmet ödemeleri ilişkiden önce peşin olarak alınır.
 • Ulaşım, konaklama gibi giderler müşterilerimize aittir.

jigolo ilan sitemiz hakkında

 

KOŞULLAR VE BEKLENTİLER

 1. Hizmetlerimiz hepsi 18 yaş ve üzeri müşterilerimiz içindir. 18 yaş altındaki talep sahipleri kesinlikle reddedilecektir.
 2. Müşterilerimizin gizliliği için gösterdiğimiz hassasiyeti, müşterilerimizin de personelimizin gizliliği için göstermesini beklemekteyiz.
 3. Hizmet esnasında personelimizden veya sonrasında bizden personelimizin adres telefon gibi kişisel bilgilerini istemelerini doğru bulmamaktayız.
 4. Bu taleplerde bulunan müşterilerimizle olduğu kadar bu taleplere olumlu yaklaşan personelimizle iş ilişkilerimizi süresiz kesmekteyiz.
 5. Bir diğer önemli husus ise hizmetlerimizin yalnızca + 18 yaş üstlerine yöneliktir.
 6. 18 yaşından küçükler lütfen iletişime geçmesinler, zira hiç bir talepleri karşılanmayacaktır.

Değerli çalışma arkadaşlarımız eğer sitemiz hakkında daha çok merak ettikleriniz varsa bize istediğiniz zaman başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

[email protected]

Küçükyalı, Atatürk Cad. oğuzlar çarşısı 15/20, İstanbul, Türkiye

About us

  Latest posts

   Categories