Erkek Arayan Bayanlar İstanbul

İstanbul jigolo arayan bayanlar

Merhaba ismim Burcu 38 yaşında 1.60 boyunda, 59 kilo dul bir bayanım İstanbul platformunda genç üye sayısı çok fazla. Genellikle arkadaşlık sitelerine gerçekten hiçbir şekilde güvenmem. Özellikle bu tarz sitelere para vermek gerçekten çok anlamsız geliyor.

Ben biraz şanlıyım siteyi tesadüfen Twitter üzerinden gördüm. Hem sahibinin bir kadın olması hem de ücretsiz olması umutlarımı biraz yeşertti. Çok erken yaşta genç bayan girişimci olarak hayata atıldım diyebilirim. Zengin olsam bile 20 yaşındayken ticaretle tanıştım. Ailem maalesef bu konuda beni hiç desteklemedi.

Bunun sonucunda ailemle ciddi sorunlar ve sıkıntılar yaşadım. Bu yüzden de çok küçük yaşta hayatımı aileden ayrı bir şekilde yaşamaya başladım. Babamla asla anlaşamadık zaten bana şevkat vericek sevgili arıyorum.

Dul Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Seçici olduğumu kabul ediyorum ben biraz dış görünüşe dikkat ediyorum sanırım bu benim en kötü özelliğim olabilir. Benim özel cep tel numaram bir ara ifşa olmuştu iletişim no paylaşma konusunda biraz tedbirliyim.

Sizi ilk randevuda red etmek istemediğim için erkeklerde hangi özellikleri aradığımı belirtmek istiyorum. Profilimdeki numaradan müşteri temsilcinizden bana ait fotoğrafları isterseniz sizinle paylaşabilirler.

İstanbul metropol şehir olsa bile gizlilik benim için en önemli tek kuraldır. Benimde sizden beklentim ayak uydurabilecek olanlar çıksın karşıma.

1-Şehir

İstanbul dışına çıkmam imkansız yoğu olarak çalıştığım için seyahat engeline takılıyoruz. Fakat Anadolu yakası veya Avrupa yakası fark etmez aracımla erkek arkadaşın yanına gidebilirim.

2-Medeni Durum

En katı kuralım bu olsa gerek evli erkekler benim ilgi alanıma girmeyi ne yazık ki başaramazlar. Her şeyden önce kendime yapılmasını istemediğim şeyi bir kadına asla yapmam.

3-Fizik

Ben yakışıklıları zaafı olan bir dul kadınım, keşke kaslı boylu poslu esmer güçlü performansı yüksek bir erkekler çıksa karşıma. Kendime baby face sevgili arıyorum İstanbul kazan ben kepçe sizi arar bulurum.

4-Yaş

Kendimden küçük adamlar ilgimi her zaman için çekmeyi başarmıştır. Hem kendi yaşıtımda birini arasaydım burada ne işim olurdu. Deneyimli olmanızı önemsiyorum fakat sizin enerjiniz kulağa çok hoş geliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir