tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Jigololuk Hakkında Herşey

jigololuk

Jigololuk, son dönemlerde popülerlik kazanan bir meslek dalıdır. Bu makalede, mesle dalı hakkında tüm detayları öğrenebilir, merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Genç Partner Adayı Nasıl Çalışır?

Kendine güvenen jigolo olarak çalışmak isteyenler kendilerini tanıtan web siteleri, ajanslar aracılığıyla çalışırlar. Potansiyel müşteriler, bu platformlardan yatak partneri kiralayarak, randevu ayarlayabilir.

Jigololuk Mesleğinde Riskler

Fakat günümüzün popüler mesleği bazı riskler içermektedir. Üyelerin isteklerine uyum sağlama, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, güvenlik sorunları, duygusal zorluklar karşılaşabileceğiniz riskler arasındadır.

Profili Nasıl Olmalı?

Başarılı, profesyonel jigololuk kariyeri için iyi bir profil oluşturmak önemlidir. Ancak iyi görünüm, iyi eğitim, sosyal becerilere sahip olmak adayların müşterileri çekebilmesi için önemlidir.

Güvenlik Önlemleri

Erkek üyeler müşterilerle güvenli şekilde çalışıp hizmet verme için bazı önlemler almalıdır. Kimliklerini doğrulamak, güvenli buluşma yerleri tercih etmek, gizlilik konusunda dikkatli olmak önemlidir.

Etik Kuralları Nedir?

Etik kurallara uygun hareket etmek masör playboylar için oldukça önemlidir. Ancak müşterilerin sınırlarına saygı göstermek, rızaya dayalı ilişkiler yaşamak, gizlilik konusunda dikkatli olmak etik meslek pratiği için gereklidir.

Yasal Durum Önlemler

Yatak partnerliği bazı ülkelerde yasa dışı olarak adlandırılıyor. Bu nedenle, çalışmayı düşünen kişilerin yerel yasalara dikkat etmeleri önemlidir. Yasal durumun net olmadığı bazı ülkelerde ise meslek toplum tarafından dışlanmaktadır.

Hedef Kitleniz Kimler ?

Genel olarak jigolo kiralama sitesi sizin bilgilerinizi kontrol ederk size uygun erkek arayan zengin bayanlarla sizi randevuya çıkarıyor. Size düşen sadece müşterinizi memnun ederek sizi tekrar çağırmasını sağlamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir