tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Jigolo Nedir? Ne Demek Merak Edilenler

jigolo ne anlamı nedemek

Son yıllarda sıkça duyulan ve merak uyandıran jigolo bir meslek tanımıdır. Ancak, ne anlama geldiği, nasıl ortaya çıktığı hakkında birçok farklı görüş vardır.

Bu makalede bu kelimenin kökeni, kavramının anlamı, tarihçesi hakkında daha fazla bilgi vererek aklınza takılan tüm sorulara cevap vereceğiz.

Tarihçesi Hakkında Herşey

Herkesin bildiği meslek jigololuk, tarih boyunca farklı toplumlarda ve dönemlerde farklı şekillerde var olmuştur. Ancak modern anlamıyla yatak partneri, 20. yüzyılın başlarından itibaren daha yaygın hale gelmiştir. Bu dönemde, ekonomik ve sosyal değişimler, bu cinsellik endüstrisinin büyümesine katkı sağlamıştır.

Merak Ettiğin Sorunun Cevabı Bizde

Her adam gibi sizde bu mesleğe karşı sempati duyuyorsunuz fakat korkunuzu yenemiyorsunuz. Bu noktada size gerçek kiralama ajansı bünyesine katılmanızı tavsiye ediyoruz. Bu noktada hayalleri suya düşen mağdur olan çok sayıda üye varken sizde onlardan biri olmayın.

Jigolo Ne Kadar Para Kazanır?

Bu durum tamamiyle müşteri memnuniyetine bağlı olmakla beraber karşınızdaki hanımefendinin bonkörlüğüyle değişkenlik göstermektedir. Fakat bu konuda sizin yerinize firmanız üyelerle anlaşma sağlamaktadır.

Kiralık Erkek Ne Demek?

Para karşılığı kiralanan erkek genellikle olgun, zengin hatunlar tarafından saatlik, günlük olarak ödemesini yaparak sahip olmasıdır. Bu hizmetler genellikle cinsel ilişki, sosyal etkinlikler içerebilir. Müşterileriyle maddi kazanç veya lüks yaşam tarzı elde etmek amacıyla bu tür ilişkilere girebilirler.

Size Bir Telefon Kadar Uzağız Bilgi İçin Arayın

Biz verdiğimiz profesyonel hizmete sonsuz güveniyoruz, yüz yüze gelmeden önce ajansa ait jigolo iletişim hattından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Çok Sorulan Soru Kelimenin Kökeni Nedir?

Erkek escort tam olarak bilinmemekle birlikte, İtalyanca “gigolo” kelimesinden türetilmiş olacağı düşünmüştür. İtalyanca “gigolette” terimi, erkeklerin kadınlara refakat etmesi için kullanılan terimdi, bu kelimenin varyasyonu olarak bu kelime ortaya çıkmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir