Erkekler öpüşünce bağlanır mı ?

masaj masor 1

Erkekler öpüşünce romantik olarak bağlanır mı? jigolo ajansımız sizin için bu yazıyı ele aldı,doğru bildin En İyi Erkek Görüşleri Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır Benzer Sorular Kızlar & Erkekler Ne Diyor? Güncellemeler: En İyi Erkek Görüşleri En İyi Kız Görüşleri Eig için çok teşekkür ederim Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır Benzer Sorular Kızlar & Erkekler Ne Diyor Dünyadan en en son haberler, Türkiye’den haberleri, ekonomi dünyasından en flaş ilerlemeler için uygulamalarını kullanabilmeniz mümkün. Cinselliğin en mühim bileşeni olarak görülen öpüşmenin, cinselliğe ne kattığı ve kadınlar ile erkeklerin bu eyleme yaklaşım farklılıklarını izah eden

Psikolog Mahmut Şefik Nil, uygulanan bir soruşturma üzerinden veriler aktardı. 1041 öğrencisi üstünde öpüşme ile ilgili soruşturma yapan bir grup psikoloğun değerlendirmelerine göre; katılımcılar daha evvela alımlı bulmadıkları birini ilk öpüşmeden derhal sonra alımlı bulmaya başladıklarını söylem etmişlerdir. Araştırmacılardan Gallup; iki insanı romantik olarak birbirine bağlayan çok çok etken olsa dahi öpüşmenin, bilhassa ilk öpüşmenin katiyen vazgeçilmeyecek bir şey olduğunu söylem eder.

Kadınların öpüşmeye yüklediği mana Aynı soruşturma kadınlar ve erkeklerin, öpüşmeyi nasıl algıladıkları ile ilgili dahi mühim değişiklikler gösterdiklerine işaret ediyor. Erkekler ayrılırken, seksüel hazzetmek için yahut arabuluculuk yaptıklarında öpüşme eğiliminde olurken; kadınlar ilişkilerinin nasıl gittiğini görmek ve ilişkinin gerçekliğini ve değerini kavramak için öpüşme eğilimindeler.

Türkiyenin en büyük jigolo ajansının haberine göre;Erkekler hangi tür öpüşmeden hoşlanıyor? Kadınlar, erkeklere oranla öpüşme konusu ile ilgili çok daha ısrarcı davranmakla kalmıyor, öpüşme olmadan gerçekleşen seksüel yaşantılara girmek istemiyorlar, reddediyorlar. İlginç olan şayet erkeklerin bir kısmının, öpüşme olmayan cinselliği tercih ettiklerini söylem etmeleri. Kadınlara oranla daha çok sayıdaki erkek iyi öpüşmeyen biri ile de yapabileceklerini söylem ediyorlar.

Buna karşın erkekler dillerini kullanarak yahut dudakları aralayarak öpüşme başlatmaktan daha çok hoşlanıyorlar. Araştırmacılar bunun unsurunu erkek tükürüğünde daha çok bulunan ve seksüel talebi artıran bir hormon olan testeronun zenginliği ile açıklıyorlar. Psikolog Gallup, öpüşmenin kur yapma ritüelinin bir parçası olarak evrimleştiğini vurguluyor. İki insanın öpüştüklerinde epey varlıklı ve komplike kimyevi, dokunsal ve duruşsal ipuçlarını barındıran bir bilgi aktarımında bulunduklarını vurguluyor. Bu bilgi transferinin harekete geçirdiği düzenek şayet evrimsel olarak üremek için uygun olmayan kişilerin tanınmasını ve onlardan ırak durulmasını sağlıyor. Ön sevişme niçin kadınlar için mühim?

Cinsel yaşantılar sıhhatli ademoğlu davranışının naturel bir parçası,jigolo ajansına bağlı erkekler, bayanlara göre çok daha hızlı uyarılıp tatmin olabiliyorken kadınlar için vaziyet daha değişik. Bu sebeple kadınlar tatmin olabilmek için ön sevişme ismini sunduğumuz erotik temaslara erkeklerden daha çok gereksinim duyuyor. Bu gereksinim sebebiyle öpüşme seksüel yaşamın sağlıklılığı için vazgeçilmez olarak gözüküyor. Öpüşme eylemi yalnızca dudakların bir başkasının dudağı ile birleşmesi değil romantik ve erotik derinliği artıran bir fiil olarak öne çıkıyor. Sadece dudaklar değil bedenin erojen bölgeler adı verilen uyarılmaya eğilimli alanları dahi öpüşme aracılığıyla uyarılabiliyor. Sağlıklı ve karşılıklı seksüel yaşantılar esnasında bütün vücut seksüel organ durumuna gelir.

Beş duyu organının algıladığı her uyaran erotikleşiyor olsa dahi insanlar sık sık ellerini ve dudaklarını çok daha aktif bir şekilde kullanım eğiliminde olurlar. Böylelikle iki doğrultu dahi hem sevilmeyi üstelik sevmeyi birbirlerinde tekrar yaşamış olurlar. Spor dünyasından bütün haberler, futbol severler için son dakika aktarım haberleri, spor dünyasından dikkat çeken ilerlemeler için Türkiye’nin haber sitesi haber içerikleri müsaade alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Artık ‘güzel öpüşüyor muyum sevgilim?’ diyerek sormanıza lüzum yok, testi çöz öptüğün kişide nasıl bir tesir bıraktığını söyleyelim!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir